LCXNH8080XKL1R0NJG
MFR.Part #
LCXNH8080XKL1R0NJG
JLCPCB Part #
C5750038
Description
1uH 6.2A 7.8A 9mΩ AEC-Q200 ±30% 3131 Power Inductors ROHS