LCXNE3030KKT1R5NN
MFR.Part #
LCXNE3030KKT1R5NN
JLCPCB Part #
C5662830
Package
1212
Description
1.37A 1.44A 1.5uH 75mΩ AEC-Q200 ±30% 1212 Power Inductors ROHS