LCXNE3030KKT100MN
MFR.Part #
LCXNE3030KKT100MN
JLCPCB Part #
C6286330
Package
1212
Description
10uH 350mΩ 600mA 600mA AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS