LCMGA322525T202NG
MFR.Part #
LCMGA322525T202NG
JLCPCB Part #
C6078734
Package
1210
Description
1 1.2A 130mΩ 2kΩ@100MHz ±30% 1210 Ferrite Beads ROHS