LCDND3030KKT1R5MM
MFR.Part #
LCDND3030KKT1R5MM
JLCPCB Part #
C6286180
Package
1212
Description
1.5uH 100mΩ 2.1A 3A AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS