LCDND2020KKT100MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCDND2020KKT100MM
JLCPCB Part #
C5750701
Package
SMD,2x2mm
Description
10uH 600mΩ 630mA 750mA AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS