LAYPH10060DL220MGA
MFR.Part #
LAYPH10060DL220MGA
JLCPCB Part #
C7295198
Package
SMD,10.1x10mm
Description
2.1A 22uH 3.1A 44mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS