LAYPH06045DL221MGA
MFR.Part #
LAYPH06045DL221MGA
JLCPCB Part #
C6216567
Package
SMD,6.3x6mm
Description
220uH 360mA 440mA 670mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS