LAYPH06045DL1R0NGA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LAYPH06045DL1R0NGA
JLCPCB Part #
C6072417
Package
SMD,6.3x6mm
Description
1uH 3.5A 6.7A 9mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS