LA5-100V103MS5BP#B
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LA5-100V103MS5BP#B
JLCPCB Part #
C2980574
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 100V 35mm 7.85A@120Hz 70mm ±20% Plugin,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS