HK10053N6S-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK10053N6S-T
JLCPCB Part #
C89160
Package
0402
Description
200mΩ 3.6nH 500mA 5GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS