TSZU52C5V6 RGG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSZU52C5V6 RGG
JLCPCB Part #
C5995761
Package
0603
Description
100nA@1V 150mW 40Ω 5.6V 0603 Zener Diodes ROHS