TST30H150CW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TST30H150CW
JLCPCB Part #
C3758596
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 150V 150uA@150V 200A 30A 900mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS