TSSW3U45
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSSW3U45
JLCPCB Part #
C7128512
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1mA@45V 3A 45V 470mV@3A 50A SOD-123W Schottky Diodes ROHS