TS50P07GH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TS50P07GH
JLCPCB Part #
C3589567
Package
TS-6P
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 10uA@1kV 1kV 400A 50A Single-Phase Rectifier TS-6P Bridge Rectifiers ROHS