SMBJ14CAHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ14CAHM4G
JLCPCB Part #
C2445578
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 27A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS