SMBJ120CA M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ120CA M4G
JLCPCB Part #
C2446031
Package
SMB(DO-214AA)
Description
120V 133V 193V 3.2A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS