SA64CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA64CAHR0G
JLCPCB Part #
C2445701
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 500W 5A 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS