MBR20200CT
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
MBR20200CT
JLCPCB Part #
C3758571
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.23V@20A 100uA@200V 150A 200V 20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS