BZT52B2V4 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B2V4 RHG
JLCPCB Part #
C5566081
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 100Ω 2.35V~2.45V 2.4V 45uA@1V 500mW 564Ω ±2% SOD-123F Zener Diodes ROHS