BZT52B13 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B13 RHG
JLCPCB Part #
C6756011
Package
SOD-123F
Description
13V 30Ω 500mW 90nA@8V SOD-123F Zener Diodes ROHS