BZS55C4V7 RXG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZS55C4V7 RXG
JLCPCB Part #
C486135
Package
1206
Description
1 Independent 4.47V~4.94V 4.7V 500mW 500nA@1V 70Ω 1206 Zener Diodes ROHS