BZD27C68PHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C68PHR3G
JLCPCB Part #
C7093052
Package
Sub-SMA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1W 1uA@51V 64V~72V 68V 80Ω Sub-SMA Zener Diodes ROHS