BZD27C47P RVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C47P RVG
JLCPCB Part #
C7093033
Package
Sub-SMA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1W 1uA@36V 44V~50V 45Ω 47V Sub-SMA Zener Diodes ROHS