1.5KE10CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE10CA
JLCPCB Part #
C3719325
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 108A 10uA 14.5V 8.55V 9.5V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS