FWF39601-S07S24W5B
MFR.Part #
FWF39601-S07S24W5B
JLCPCB Part #
C2833826
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x7P 250V 3.96mm 7 7A 7P 8mm 9.4mm Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS