FWF30001-D10S22K6B
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FWF30001-D10S22K6B
JLCPCB Part #
C2833973
Package
Plugin,P=3mm
Description
-25℃~+85℃ 10P 10mm 2 250V 2x5P 3mm 3mm 5 5A 7.37mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3mm Wire To Board Connector ROHS