FWF25021-S04B24W5M
MFR.Part #
FWF25021-S04B24W5M
JLCPCB Part #
C2833952
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 10.6mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6.7mm Brass PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS