FWF15005-S03S24W5M
MFR.Part #
FWF15005-S03S24W5M
JLCPCB Part #
C2833974
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x3P 3 3.7mm 3P 50V 5mm Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS