FWF12514-S08B24W5M
MFR.Part #
FWF12514-S08B24W5M
JLCPCB Part #
C2834373
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x8P 4.05mm 4.2mm 8 8P Brass PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS