FWF12511-D10S14W5M
MFR.Part #
FWF12511-D10S14W5M
JLCPCB Part #
C2834266
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.25mm 1.25mm 10P 125V 1A 2 2x5P 5 5.5mm 6.2mm Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS