FWF12505-S11S24W5M
MFR.Part #
FWF12505-S11S24W5M
JLCPCB Part #
C2834054
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 11 11P 125V 1A 1x11P 3.9mm 4.8mm Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS