9C-20.000MAGJ-T
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9C-20.000MAGJ-T
JLCPCB Part #
C2450293
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 18pF 20MHz 30Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS