9B-20.000MEEJ-B
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9B-20.000MEEJ-B
JLCPCB Part #
C2636410
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 20MHz 30Ω ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS