9B-12.288MAAJ-B
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9B-12.288MAAJ-B
JLCPCB Part #
C2636382
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 12.288MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS