CX681LGC20B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX681LGC20B
JLCPCB Part #
C2918707
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ -5%~+20% 1.68A@100kHz 13mm 20mm 50V 5mm 680uF 70mΩ@100kHz 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS