P4-1010RGBTA1-0.4T-A
Extended
Manufacturer
TUOZHAN
MFR.Part #
P4-1010RGBTA1-0.4T-A
JLCPCB Part #
C2827293
Package
SMD-4P,1x1mm
Description
-40℃~+85℃ 0.4mm 120° 1mm 1mm Common Anode G:2000V、B:2000V、R:2500V G:300mcd~400mcd、R:100mcd~140mcd、B:80mcd~120mcd G:520nm~530nm、B:460nm~470nm、R:620nm~630nm R:1.8V~2.2V、G:2.8V~3.2V、B:2.8V~3.2V R:20mA、G:20mA、B:20mA R:60mW、G:90mW、B:90mW Top-mount Water Clear SMD-4P,1x1mm RGB LEDs ROHS