SQS16B1002GSLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
SQS16B1002GSLF
JLCPCB Part #
C19542870
Package
SSOP-16
Description
100kΩ 100mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SSOP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS