SPP2UL2R20JLF
MFR.Part #
SPP2UL2R20JLF
JLCPCB Part #
C19496512
Package
Plugin,D4.3xL14.5mm
Description
-55℃~+200℃ 2.2Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS