M55342E06B34B0R
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
M55342E06B34B0R
JLCPCB Part #
C19581183
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 150mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount