72XWR50KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72XWR50KLFTB
JLCPCB Part #
C6100848
Package
Plugin
Description
1 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS