72RPXR20KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72RPXR20KLF
JLCPCB Part #
C5913809
Package
Plugin
Description
1 20kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS