68WR100KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
68WR100KLF
JLCPCB Part #
C6402791
Package
Plugin
Description
100kΩ 20 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS