68WFR100KLFAP
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
68WFR100KLFAP
JLCPCB Part #
C5518446
Package
Plugin
Description
100kΩ 20 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS