67YR500LFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
67YR500LFTB
JLCPCB Part #
C6080633
Package
Plugin
Description
20 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS