67XR20LFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
67XR20LFTB
JLCPCB Part #
C6700174
Package
Plugin
Description
20 20Ω 500mW ±20% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS