67XR200KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
67XR200KLF
JLCPCB Part #
C7031902
Package
Plugin
Description
20 200kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS