67WR500KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
67WR500KLFTB
JLCPCB Part #
C5520009
Package
Plugin
Description
20 500kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS