64YR100KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
64YR100KLF
JLCPCB Part #
C5911743
Package
Plugin
Description
100kΩ 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS