62MR50LF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
62MR50LF
JLCPCB Part #
C6825591
Package
Plugin
Description
1 500mW 50Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS